Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Half Brothers (2020)

Half Brothers (2020)

There's no running from family.Dec. 04, 2020Mexico96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një histori në lidhje me lidhjen komplekse me një vëlla që është i vendosur në Meksikë, shëndrohet në një metaforë e marrëdhënies midis vendeve fqinje Amerikë dhe Meksikë.

Half Brothers (2020)
Half Brothers (2020)
Half Brothers (2020)
Half Brothers (2020)
Half Brothers (2020)
Titulli origjinal Half Brothers
Vlerësimi IMDb 6.1 1,261 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 118 vota

Regjizori

Aktorët

Hayes Hargrove isChatty Ride Pair Driver
Chatty Ride Pair Driver
Howard Ferguson Jr. isCorrections Officer Frey
Corrections Officer Frey
Alma Sisneros isSister Helen
Sister Helen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Austin Powers in Goldmember 2002
Music (2021) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
The Croods: A New Age 2020
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip