Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Habit (2021) me Titra Shqip

Habit (2021) me Titra Shqip

Ato janë akoma vajza të këqija.Aug. 20, 2021United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E gjitha fillon kur Mads, një vajzë e re nga Los Angeles, merr një punë që merret me shitjen e drogës për Eric, një yll i dështuar i Hollivudit. Kur paratë e tyre vidhen dhe Eric vritet nga një lord rival i drogës, Mads dhe dy shoqet e saj më të mira seksi detyrohen të vishen si murgesha për të shmangur më të keqen. Pavarësisht rrobave, megjithatë, të treja janë ende vajza të këqija.

Habit (2021) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Habit (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Habit
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Vlerësimi TMDb 6.2 3 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Source Code (2011) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Passengers (2008) me Titra Shqip
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
The Town (2010) me Titra Shqip
Cinderella (2021) me Titra Shqip
No Strings Attached (2011) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip