Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip

Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip

Hakmarrja shërbehet më mirë e ftohtë.Jul. 15, 2021France114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sam ishte vetëm 12 vjeçe kur nëna e saj Scarlet, një vrasëse profesioniste, u detyrua ta braktiste atë. E rritur nga shoqëria kriminale e pamëshirshme për të cilën punonte nëna e saj, ajo ndoqi hapat e tyre dhe pesëmbëdhjetë vjet më vonë ajo u bë një nga vrasësit më të egër përreth. Sa efikase aq edhe vdekjeprurës, e ballafaquar me një punë që nuk shkon siç duhet, ajo duhet të zgjedhë midis besnikërisë ndaj misionit të saj vrasës dhe jetës së një vajze të pafajshme tetë vjeçare. Duke zgjedhur këtë të fundit, ajo vetë bëhet një objektiv për tu eliminuar. Për të mbijetuar, ajo ka vetëm një mundësi përpara saj: të bashkohet me nënën e saj dhe bashkëpunëtorët e saj vdekjeprurës.

Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Gunpowder Milkshake (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gunpowder Milkshake
Vlerësimi IMDb 5.8 4,569 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 49 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Usual Suspects 1995
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
Silent Night (2020) me Titra Shqip
The Sicilian Clan 1969
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
Kickboxer 1989
New Gods: Nezha Reborn 2021
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
The Patriot 2000
Kidnapped (2021) me Titra Shqip