Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip

Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip

Nov. 11, 2017China23 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Themeluesi i Ali babës i njohur si mjeshtri Ma, tregon se bota e tij nuk është vetëm biznesi por dhe artet marciale pasi ai fton në dy-luftim mjeshtra të mëdhenj si Jet Li, Tony Jaa, dhe IP Man.

Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Guardians of Martial Arts (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal 功守道
Vlerësimi IMDb 4.9 533 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 14 vota

Regjizori

Wen Zhang
Regjizori

Aktorët

Jack Ma isMaster Ma
Master Ma
Jet Li isOld Servant
Old Servant
Donnie Yen isMaster Yen
Master Yen
Wu Jing isMaster Jing
Master Jing
Tony Jaa isMaster Jaa
Master Jaa
Jacky Heung isMaster Zuo
Master Zuo
Zou Shiming isMaster Zou
Master Zou
Tong Dawei isPoliceman Tong
Policeman Tong
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer: Retaliation 2018
Army of One 2020 me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Echo Boomers (2020)
Rush (2013) me Titra Shqip
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Foxfire 1996
Sniper 1993 me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Children of Men (2006)