Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Group Sex (2010) me Titra Shqip

Group Sex (2010) me Titra Shqip

Një terapi grupi për të varurit nga seksiAug. 24, 2010USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një natë, Andi ndjek vajzën e ëndrrave të tij dhe zbulon se ajo po merr pjesë fshehurazi në një grup terapie seksuale, ku terapisti Burton (Henry Winkler) përpiqet të zgjidhë problemet e varësisë seksuale të pacientëve të tij. Aty Andy miqësohet me Herman, një njeri me dëshirë për klube striptizmi, Donny, një i ri i fiksuar pas erëzave dhe Tiffany, një artiste marciale e vetme që përdor mënyrën e saj. Me ta, ai do të zbulojë se varësia nga seksi nuk është aq e madhe sa e imagjinonte gjithmonë.

Group Sex (2010) me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal Group Sex
Vlerësimi IMDb 5 2,867 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 55 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rang De (2021) me Titra Shqip
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Moxie 2021
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip