Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Grimm (2003) me Titra Shqip

Grimm (2003) me Titra Shqip

Jan. 01, 2003Netherlands103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marie dhe Jacob, motër e vlla janë dërguar në pyll për të mbledhur dru, por pas kthimit të tyre zbulojnë se prindërit e tyre kanë vendosur të largohen, duke u lënë atyre vetëm një shënim që i fton të bashkohen me një xhaxha në Spanjë dhe të vendosen atje. Udhëtimi që ndërmarrin të dy, megjithatë, u rezervon sprova të shumta dhe të vështira për t’u përballur, të cilat poshtërojnë trupat dhe psikikën e tyre. Pastaj kur arrijnë të arrijnë në destinacionin e tyre, ata zbulojnë me zhgënjim se xhaxhai i tyre ka vdekur, por ata shohin në martesën e Marie me një kirurg të pasur mundësinë që të mund të ndryshojnë jetën e tyre përgjithmonë. Fatkeqësisht për ta, dasma ka pasoja që nuk mund t’i imagjinonin kurrë.

Grimm (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Grimm
Vlerësimi IMDb 6.3 1,805 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 19 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
First Date (2021) me Titra Shqip
The Priest 2021
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Pieces of a Woman 2020
Hannibal 2001