Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip

Grey Gardens (2009) me Titra Shqip

Glamuri i vërtetë nuk zbehet kurrë.Jun. 21, 2009USA104 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u rritën në Park Avenue, Big Edie dhe Little Edie Bouvier Badle, tezja dhe kushërira e Jackie Kennedy respektivisht, gjejnë një strehë nga ngutja dhe nxitimi i qytetit të Nju Jorkut duke u tërhequr në Grey Gardens, shtëpia e tyre verore në Long Island. Me kalimin e kohës, të dy gratë gradualisht humbasin kontaktin me botën e jashtme dhe me realitetin dhe bëhen të njohura për të gjithë vetëm si pronaret ekscentrike të Gray Gardens. Të dy gratë pa dëshirë kthehen në kontakt me botën pas një inspektimi nga ministria e shëndetësisë në shtëpinë e tyre: do të jetë Jackie Kennedy që ju vjen në ndihmë  Big Edie dhe Little Edie.

Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Grey Gardens
Vlerësimi IMDb 7.4 9,981 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 111 vota

Regjizori

Michael Sucsy
Regjizori

Aktorët

Drew Barrymore isLittle Edie
Little Edie
Jeanne Tripplehorn isJacqueline Kennedy
Jacqueline Kennedy
Ken Howard isPhelan Beale
Phelan Beale
Kenneth Welsh isMax Gordon
Max Gordon
Arye Gross isAlbert Maysles
Albert Maysles
Louis Ferreira isDavid Maysles
David Maysles
Daniel Baldwin isJulius 'Cap' Krug
Julius 'Cap' Krug
Malcolm Gets isGeorge 'Gould' Strong
George 'Gould' Strong
Louis Grise isYoung Buddy
Young Buddy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Diary of a Mad Black Woman 2005
Bonnie & Bonnie 2019
Blindsided: The Game (2018) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Perfect Creature 2007