Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 185 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Great White (2021) me Titra Shqip

Great White (2021) me Titra Shqip

Merrni frymën tuaj të fundit.May. 07, 2021Australia91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një fluturim argëtues për në një atoll të izoluar kthehet në një makth për pesë pasagjerë kur aeroplani shkatërrohet në një aksident të çuditshëm. Të pestë do të bllokohen në një gomone, 100 milje larg bregdetit dhe në mëshirën e peshkaqenëve të tmerrshëm dhe të uritur.

Great White (2021) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
Great White (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Great White
Vlerësimi IMDb 4.1 4,460 vota
Vlerësimi TMDb 6 72 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
My Name Is Bruce 2007
Butchers (2021) me Titra Shqip
Happily 2021
The Delta Force (1986)
Wrong Place, Wrong Time 2021
Disclosure 1994