Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Gorgeous 1999 me Titra Shqip

Gorgeous 1999 me Titra Shqip

Feb. 12, 1999Hong Kong121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bu, një grua e re nga Tajvani, gjen një shishe që e çon në Hong Kong për të takuar një djalë të quajtur Albert. Ajo së shpejti zbulon se Alberti është homoseksual dhe se i pëlqen më shumë Chi Wu, por është e detyruar të përballet me një luftëtar shumë të aftë në luftime me shkelma.

Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Titulli origjinal 玻璃樽
Vlerësimi IMDb 6.1 11,055 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 232 vota

Regjizori

Vincent Kok
Regjizori

Aktorët

Shu Qi isAh Bu
Ah Bu
Wakin Chau isL.W. Lo
L.W. Lo
Ken Lo isLo's Bodyguard
Lo's Bodyguard
Chan Chung-Yung isBu's father
Bu's father
Elaine Jin isBu's Mother
Bu's Mother
Jo Kuk Cho-Lam isPretty girl at seaside
Pretty girl at seaside
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy (2014) me Titra Shqip
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Curse of the Golden Flower (2006) me Titra Shqip
Tenet (2020)
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip