Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip

Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip

Për 20 vitet e para të jetës së tij, Will Hunting i ka quajtur të shtëna. Tani ai është gati të bëjë ndeshjen e tij.Dec. 05, 1997United States127 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Will është një jetim që ka një jetë të vështirë dhune pas vetes, siguron jetesën e tij si pastrues kuzhine në MIT dhe zbulohet duke zgjidhur teorema të ndërlikuara matematikore. Në fakt, ai ka një kujtesë të mrekullueshme dhe një prirje të shkëlqyeshme për matematikën, kështu që Profesor Lambeau vendos ta besojë atë nën kujdesin e Sean McGuire, një mik psikolog.

Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Good Will Hunting (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Good Will Hunting
Vlerësimi IMDb 8.3 886,365 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 8,708 vota

Regjizori

Gus Van Sant
Regjizori

Aktorët

Matt Damon isWill Hunting
Will Hunting
Robin Williams isSean Maguire
Sean Maguire
Ben Affleck isChuckie Sullivan
Chuckie Sullivan
Stellan Skarsgård isGerald Lambeau
Gerald Lambeau
Casey Affleck isMorgan O'Mally
Morgan O'Mally
Cole Hauser isBilly McBride
Billy McBride
Vik Sahay isMIT Student
MIT Student
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Stargirl (2020) me Titra Shqip
Buddy Games 2020
The Circle (2017) me Titra Shqip
Secretary (2002) me Titra Shqip
GoodFellas (1990) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
The Forgotten Battle (2020) me Titra Shqip
Cadaver (2020) me Titra Shqip
Night in Paradise (2020)
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Confessions of a Brazilian Call Girl (2011) me Titra Shqip