Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Good Time Max (2008) me Titra Shqip

Good Time Max (2008) me Titra Shqip

Oct. 28, 2008United States79 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adam dhe Maks, dy vëllezër të shkëlqyer, morën rrugë të ndryshme kur u rritën. Ndërsa i pari u bë një kirurg i suksesshëm, i dyti hyri në spiralen e drogës. Pas vitesh largësie, Maksi vendos të kërkojë ndihmë nga Adami me shpresën se do të kthehet në rrugën e duhur.

Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Good Time Max
Vlerësimi IMDb 6 2,295 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 33 vota

Regjizori

James Franco
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Dreamers (2003) me Titra Shqip
My Salinger Year (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Riding With Sugar (2020)
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Priest 2021
The Little Prince(ss) (2021) me Titra Shqip
Undine 2020
Hannibal Rising 2007