Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 159 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Good on Paper (2021) me Titra Shqip

Good on Paper (2021) me Titra Shqip

Nëse ai kontrollon të gjitha kutitë tuaja, kontrolloni përsëri.Jun. 23, 2021United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Andrea Singer gjithmonë e ka vendosur karrierën e saj të komedisë stand-up në vend të parë, dhe dashuria nuk ka qenë kurrë përparësi. Takimi me Dennis, një nerd ekstravagant me një hijeshi çarmatosëse, megjithatë, e shtyn atë ta ulë mburojën. Shoqja e saj më e mirë Margot, megjithatë, nuk është e bindur që Dennis është me të vërtetë ashtu siç duket dhe e nxit Andrean të hetojë.

Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Good on Paper
Vlerësimi IMDb 5.6 3,590 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 82 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Centigrade 2020
Basic Instinct 2 (2006) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip
Shane (1953) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Knight and Day (2010)
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip