Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip

Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip

Ata e morën qeverinë me asgjë tjetër veç të vërtetës.Sep. 16, 2005USA93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1953: Edward R. Murrow, prezantues i famshëm i CBS dhe drejtues i emisionit “Person to Person”, vjen në zotërim të një liste ndalimi që i përket senatorit Joseph McCarthy dhe që përmban emrat e të dyshuarve pro-komunistë. Pavarësisht vështirësive dhe kërcënimeve, Murrow arrin – me ndihmën e producentit të tij – të kthehet vazhdimisht në temën e ndezur …

Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip
Good Night, and Good Luck. (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Good Night, and Good Luck.
Vlerësimi IMDb 7.4 96,374 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 711 vota

Regjizori

Aktorët

David Strathairn isEdward R. Murrow
Edward R. Murrow
Jeff Daniels isSig Mickelson
Sig Mickelson
Rose Abdoo isMillie Lerner
Millie Lerner
Patricia Clarkson isShirley Wershba
Shirley Wershba
Tate Donovan isJesse Zousmer
Jesse Zousmer
Dianne Reeves isJazz Sängerin
Jazz Sängerin
Reed Diamond isJohn Aaron
John Aaron
Matt Ross isEddie Scott
Eddie Scott
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

King Kong 2005
The Trip to Greece (2021) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Concrete Cowboy (2020) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001