Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 158 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Gone Girl (2014) me Titra Shqip

Gone Girl (2014) me Titra Shqip

Ju nuk e dini se çfarë keni derisa të jetë ...Oct. 01, 2014United States149 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kohët e fundit u zhvendos në një qytet të vogël në Misuri nga New York, Nick Dunne (Ben Affleck) dhe gruaja e tij Amy (Rosamunde Pike) po kalojnë një periudhë të vështirë, me një martesë në krizë për shkak të vështirësisë së gruas për t’u mësuar me ekzistencën e re. Në ditën e përvjetorit të pestë të martesës, Amy zhduket dhe i pari që dyshohet për zhdukjen e saj është Nick por realiteti është shumë ndryshe nga sa duket në shikim të parë.

Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Gone Girl (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gone Girl
Vlerësimi IMDb 8.1 890,418 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 14,465 vota

Regjizori

David Fincher
Regjizori

Aktorët

Rosamund Pike isAmy Elliott Dunne
Amy Elliott Dunne
Ben Affleck isNick Dunne
Nick Dunne
Kim Dickens isDetective Rhonda Boney
Detective Rhonda Boney
Tyler Perry isTanner Bolt
Tanner Bolt
Carrie Coon isMargo Dunne
Margo Dunne
Patrick Fugit isDetective Jim Gilpin
Detective Jim Gilpin
Casey Wilson isNoelle Hawthorne
Noelle Hawthorne
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
Knuckledust 2020
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
The Clovehitch Killer (2018)
Night Drive (2021) me Titra Shqip