Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Gomorrah (2008) me Titra Shqip

Gomorrah (2008) me Titra Shqip

Jan. 01, 2008Italy135 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Midis Scampia, Aversa dhe Casal di Principe, pesë histori tmerri të përditshëm. Një djalë i vogël bëhet pjesë e fuqisë punëtore kriminale; një “kontabilist” i Camorrës prek me dorë dhunën e vërtetë; një rrobaqepës me përvojë “sgarra” që bashkëpunon me kinezët; trafikimi i një menaxheri të menaxhimit të mbetjeve toksike; Dy “të parregullt” ëndërrojnë të imitojnë Tony Montanën, por e bejnë lëmsh …

Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Gomorrah (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gomorra
Vlerësimi IMDb 7 47,966 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 929 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Cutting Edge 1992
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Saving Paradise (2021) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
The Sicilian Clan 1969
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
The Double (2014) me Titra Shqip