Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
GoldenEye (1995) me Titra Shqip

GoldenEye (1995) me Titra Shqip

Pa kufi. Asnjë frikë. Asnjë zëvendësues.Nov. 16, 1995United Kingdom130 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjenti 007 James Bond, i tradhtuar nga një ish -koleg dhe mik, duhet të sfidojë një organizatë të kriminelëve shumë të “kompjuterizuar” nga Rusia e re. Kriminelët kanë kapur një armë me fuqi vdekjeprurëse, “Goldeneye”, e vjedhur nga një fabrikë siberiane. Midis Monte Carlo dhe Shën Petersburg Bond do të rregullojë gjërat.

GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal GoldenEye
Vlerësimi IMDb 7.2 246,992 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2,911 vota

Regjizori

Aktorët

Pierce Brosnan isJames Bond
James Bond
Izabella Scorupco isNatalya Fyodorovna Simonova
Natalya Fyodorovna Simonova
Famke Janssen isXenia Onatopp
Xenia Onatopp
Sean Bean isAlec Trevelyan
Alec Trevelyan
Joe Don Baker isJack Wade
Jack Wade
Robbie Coltrane isValentin Dmitrovich Zukovsky
Valentin Dmitrovich Zukovsky
Tchéky Karyo isDefense Minister Dmitri Mishkin
Defense Minister Dmitri Mishkin
Gottfried John isGeneral Arkady Grigorovich Ourumov
General Arkady Grigorovich Ourumov
Alan Cumming isBoris Grishenko
Boris Grishenko
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kóblic (2016) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Escape Room: Tournament of Champions (2021) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
10,000 BC (2008) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Fallout (2018) me Titra Shqip
Godzilla vs. Kong 2021 me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Dragon Rider (2020) me Titra Shqip