Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Golden Arm (2021)

Golden Arm (2021)

Apr. 30, 2021United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Melanie punon si furrtare në një qytet të vogël. Duke u ndeshur me borxhet, ajo e gjen veten në qoshe kur ish-burri i saj i kërkon asaj një divorc për gjysmën e furrës që ajo trashëgoi nga gjyshja e saj. Melanie atëherë nuk ka zgjidhje tjetër përveç se të ndjekë këshillat e mikes së saj Danny dhe të marrë pjesë në kampionatin e mundjes së krahut për gratë që të përpiqen të fitojnë 15,000 dollarë.

Golden Arm (2021)
Golden Arm (2021)
Titulli origjinal Golden Arm
Vlerësimi IMDb 5.6 247 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Journey to the Center of the Earth (2008) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
Godmothered 2020
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Thunder Force 2021
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021