Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Gods of Egypt 2016

Gods of Egypt 2016

The battle for eternity beginsFeb. 25, 2016United States127 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Set, perëndia e pamëshirshme e errësirës, ​​ulet në fronin e Egjiptit dhe zhyti perandorinë dikur paqësore dhe të begatë në kaos dhe konflikt. Pak guxojnë të rebelohen kundër fuqisë së tij, por një hajdut i ri, gruaja e dashur e të cilit është zënë rob, do të përpiqet ta rrëzojë nga froni me ndihmën e zotit të fuqishëm Horus.

Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Gods of Egypt 2016
Titulli origjinal Gods of Egypt
Vlerësimi IMDb 5.4 108,866 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 3,183 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sin 2021
2012 (2009) me Titra Shqip
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
Avengers: Infinity War (2018) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Night of the Sicario 2021
Sniper: Reloaded 2011
The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Made in Chinatown (2021)
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip