Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Godmothered 2020

Godmothered 2020

Be careful who you wish for.Dec. 04, 2020United States113 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eleanor, një ndrikull zanash e re dhe pa përvojë në stërvitje, pasi dëgjoi se profesioni i saj i zgjedhur rrezikon të zhduket, vendos t’i tregojë botës se njerëzit ende kanë nevojë për kumbarë. Pasi gjeti një letër të humbur nga një vajzë e trazuar 10-vjeçare, Eleanor e gjurmon atë dhe zbulon se vajza e vogël, Mackenzie, tani është një nënë beqare 40-vjeçare që punon për një buletin lajmesh në Boston. Duke humbur burrin e saj shumë vite më parë, Mackenzie pothuajse ka hequr dorë nga ideja e “lumturisht ndonjëherë”, por Eleanor është e vendosur për t’i dhënë Mackenzie një kthesë të lumtur, e pëlqen apo jo.

Godmothered 2020
Godmothered 2020
Godmothered 2020
Godmothered 2020
Godmothered 2020
Godmothered 2020
Godmothered 2020
Godmothered 2020
Titulli origjinal Godmothered
Vlerësimi IMDb 6.1 9,821 vota
Vlerësimi TMDb 7 361 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stuck Apart (2021)
Half Brothers (2020)
Knight and Day (2010)
Men with Brooms 2002
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
A Whisker Away 2020
Death to 2020 2020
The Mule (2014) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
The Way We Are 2020
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip
Rush Hour 1998