Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
God Bless America (2011) me Titra Shqip

God Bless America (2011) me Titra Shqip

Heqja e plehrave, një e nga një.Sep. 09, 2011USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në moshën 45-vjeçare, Frank është ngopur me gjithë idiotësinë që e rrethon dhe që ka pushtuar të gjithë Amerikën, më i vëmendshëm ndaj fatit të një shfaqje kënge sesa ndaj përhapjes së varfërisë. I lodhur nga fqinjët që luftojnë me një djalë që bërtet vazhdimisht, kolegët e zyrës që ngatërrojnë mirësinë me ngacmimin seksual dhe kancerin e trurit që ai zbuloi, ai rrëmben një armë dhe vendos se është koha që dikush të paguajë për gjithçka. Kjo, duke gjetur një aleat tek Ally, një katërmbëdhjetë vjeçare që ndan mendimet e tij.

God Bless America (2011) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal God Bless America
Vlerësimi IMDb 7.2 68,999 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 730 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
Waar (2013)
Devil in a Blue Dress (1995)
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Blind (2014) me Titra Shqip
The Last Shift 2020
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994