Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip

Glass Jaw (2018) me Titra Shqip

Oct. 26, 2018USA98 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Travis Austin është një ish -kampion boksi. Kur përfundoi në burg, humbi gjithçka që kishte. Pasi të jetë i lirë, ai do të përpiqet përmes sprovave dhe mundimeve të rimarrë reputacionin, karrierën dhe dashurinë e tij.

Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Glass Jaw
Vlerësimi IMDb 6.1 5,154 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 5 vota

Regjizori

Aktorët

Lee Kholafai isTravis Austin
Travis Austin
Korrina Rico isDana Sasso
Dana Sasso
Jon Gries isSam Austin
Sam Austin
Mark Rolston isFrank Maloney
Frank Maloney
Jaime Camil isErik Ryan
Erik Ryan
Devanny Pinn isParty Girl
Party Girl
Reynaldo Gallegos isEddy Abundez
Eddy Abundez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pandorum 2009
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Syriana 2005
Tully (2018) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
Stillwater (2021) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip