Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip

Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip

Vështirë të duash ... Më vështirë të vrasësh.Jan. 01, 2009USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Malone është një hetues privat i paskrupullt që bashkohet me gangsterë dhe banditë për të mbrojtur një sekret të çmuar. Por për ta bërë këtë ai do të duhet të kalojë nëpër ferr dhe të shkojë edhe më tej.

Give ’em Hell, Malone (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Give 'em Hell, Malone
Vlerësimi IMDb 5.9 6,094 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 67 vota

Regjizori

Aktorët

Doug Hutchison isMatchstick
Matchstick
French Stewart isFrankie the Crooner
Frankie the Crooner
David Andriole isPencil Stache
Pencil Stache
Chris Yen isMauler
Mauler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Double Impact 1991
The Woman in the Window (2021)
Active Shooter 2020
Twist (2021) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Made 2001
The Comeback Trail (2020)
Below Zero 2021 me titra shqip
Crisis 2021
Casino 1995
The Boondock Saints 1999
Sherlock Holmes (2009)