Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Girl in the Basement 2021

Girl in the Basement 2021

Feb. 27, 2021United States90 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Sara është një adoleshente e shkathët, e cila mezi pret të mbushë tetëmbëdhjetë vjeçe që të mund të largohet nga i ati Don. Sidoqoftë, ëndrrat e saj thyhen kur burri vendos ta mbyllë atë në bodrumin e shtëpisë së tyre. Ndërsa përpiqej të bindte gruan e tij Irene se vajza ka ikur, Don viziton periodikisht Sara për ta torturuar dhe përdhunuar. Vetëm pas dekadave të burgimit dhe disa fëmijëve të sjellë në botë, Sara do të gjejë forcën të shpëtojë dhe të tregojë atë që përjetoi.

Girl in the Basement 2021
Titulli origjinal Girl in the Basement
Vlerësimi IMDb 6.3 3,665 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 96 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Legacy 2014
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
A Dangerous Method 2011
22 Jump Street 2014
Clean Hands (2015) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Betrayed 1988
Agent Revelation (2021)
Romeo Must Die 2000
Villain (2020)
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip