Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 497 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip

Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip

Feb. 27, 2021United States90 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sara është një adoleshente e shkathët, e cila mezi pret të mbushë tetëmbëdhjetë vjeçe që të mund të largohet nga i ati Don. Sidoqoftë, ëndrrat e saj thyhen kur burri vendos ta mbyllë atë në bodrumin e shtëpisë së tyre. Ndërsa përpiqej të bindte gruan e tij Irene se vajza ka ikur, Don viziton periodikisht Sara për ta torturuar dhe përdhunuar. Vetëm pas dekadave të burgimit dhe disa fëmijëve të sjellë në botë, Sara do të gjejë forcën të shpëtojë dhe të tregojë atë që përjetoi.

Girl in the Basement 2021 me Titra Shqip
Titulli origjinal Girl in the Basement
Vlerësimi IMDb 6.3 3,665 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 96 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Paycheck (2003) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
122 2019
Game of Death (2017) me Titra Shqip