Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip

Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip

Jan. 08, 2021Japan104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gintoki, Takasugi dhe Katsura, luftojnë forcat që kanë zaptuar terminalin. Anija po thith fuqi të tepruar, duket e futur në trupin e Shouyou, për t’i dhënë pavdekshmërinë.

Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 銀魂 THE FINAL
Vlerësimi IMDb 9.2 827 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota

Regjizori

Aktorët

Tomokazu Sugita isGintoki Sakata (voice)
Gintoki Sakata (voice)
Daisuke Sakaguchi isShinpachi Shimura (voice)
Shinpachi Shimura (voice)
Rie Kugimiya isKagura (voice)
Kagura (voice)
Kazuya Nakai isToushirou Hijikata (voice)
Toushirou Hijikata (voice)
Akira Ishida isKotarou Katsura (voice)
Kotarou Katsura (voice)
Kenichi Suzumura isSougo Okita (voice)
Sougo Okita (voice)
Fumihiko Tachiki isTaizou Hasegawa (voice)
Taizou Hasegawa (voice)
Takehito Koyasu isShinsuke Takasugi (voice)
Shinsuke Takasugi (voice)
Satoshi Hino isKamui (voice)
Kamui (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
The Mitchells vs. The Machines 2021
Rambo (2008) me Titra Shqip
Ant-Man 2015
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)