Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Gintama (2017) me Titra Shqip

Gintama (2017) me Titra Shqip

Jul. 14, 2017Japan130 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Alienët kanë pushtuar Tokën. Japonia feudale është pushtuar, Tokio nuk është më në duart e dinastisë Edo dhe samurait janë të detyruar t’i drejtohen përdorimit të shpatave të tyre. Dikur i frikësuar si “Demoni i Bardhë”, ish -samurai Gintoki Sataka punon si zejtar kur punësohet së bashku me miqtë e tij Shinpachi dhe Kagura për të parandaluar që shpata e mallkuar Benizakura të bjerë në duar të gabuara.

Gintama (2017) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal 銀魂
Vlerësimi IMDb 6.1 2,187 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 59 vota

Regjizori

Yuichi Fukuda
Regjizori

Aktorët

Shun Oguri isGintoki Sakata
Gintoki Sakata
Masaki Suda isShinpachi Shimura
Shinpachi Shimura
Yuya Yagira isToshiro Hijikata
Toshiro Hijikata
Hirofumi Arai isNizo Okada
Nizo Okada
Ryo Yoshizawa isSougo Okita
Sougo Okita
Akari Hayami isTetsuko Murata
Tetsuko Murata
Tsuyoshi Domoto isShinsuke Takasugi
Shinsuke Takasugi
Masami Nagasawa isTae Shimura
Tae Shimura
Masaki Okada isKotaro Katsura
Kotaro Katsura
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush Hour 3 2007
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Immortals 2011
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Blue Lagoon: The Awakening (2014) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip