Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ginger Snaps (2000) me Titra Shqip

Ginger Snaps (2000) me Titra Shqip

Të uritur si Ujku.Aug. 01, 2000Canada108 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

15-vjeçaret Ginger dhe Brigitte shpesh tallen nga moshatarët e tyre për çuditshmërinë e tyre. Të dyja duan të bëjnë fotosesione në të cilat simulojnë vdekje të dhunshme dhe vetëvrasje. Gjatë një prej këtyre seancave ato sulmohen nga një ujk. Do të jetë fillimi i një makthi …

Ginger Snaps (2000) me Titra Shqip
Ginger Snaps (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ginger Snaps
Vlerësimi IMDb 6.8 43,633 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 551 vota

Regjizori

John Fawcett
Regjizori

Aktorët

Emily Perkins isBrigitte 'B' Fitzgerald
Brigitte 'B' Fitzgerald
Katharine Isabelle isGinger Fitzgerald
Ginger Fitzgerald
Mimi Rogers isPamela Fitzgerald
Pamela Fitzgerald
Jesse Moss isJason McCardy
Jason McCardy
Danielle Hampton isTrina Sinclair
Trina Sinclair
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Venom (2005) me Titra Shqip
Sator 2020
Bram Stoker’s Dracula (1992) me Titra Shqip
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Carver 2008
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
The Purge (2013) me Titra Shqip