Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ghostland (2018) me Titra Shqip

Ghostland (2018) me Titra Shqip

Me të vërtetë keni menduar se jeni frikësuar?Mar. 14, 2018Canada91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së tezes së saj, Pauline dhe dy vajzat e saj trashëgojnë një shtëpi. Sidoqoftë, në mbrëmjen e parë, vrasësit hyjnë në rezidencë dhe Pauline detyrohet të luftojë për të shpëtuar vajzat e saj. Pas makthit që kanë përjetuar, dy vajzat reagojnë ndryshe dhe dallimet e tyre në personalitet mprehen. Ndërsa Beth bëhet një shkrimtare e letërsisë horror, Vera bie viktimë e një paranoje shkatërruese. Gjashtëmbëdhjetë vjet më vonë, familja ribashkohet në shtëpinë nga e cila Pauline dhe Vera nuk janë larguar kurrë. Ngjarjet e çuditshme pastaj fillojnë të ndjekin njëra -tjetrën.

Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ghostland
Vlerësimi IMDb 6.4 26,591 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 1,708 vota

Regjizori

Aktorët

Emilia Jones isYoung Beth
Young Beth
Taylor Hickson isYoung Vera
Young Vera
Rob Archer isFat Man
Fat Man
Adam Hurtig isBeth's Husband
Beth's Husband
Erik Athavale isAmbulance paramedic
Ambulance paramedic
Kevin Power isCandy Truck Woman
Candy Truck Woman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pig (2021) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Hansel & Gretel (2013) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip