Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip

Ghost Lab (2021) me Titra Shqip

May. 26, 2021Thailand117 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një eksperiment laboratorik mbi jetën e përtejme nuk shkon në mënyrën e duhur kur Gla dhe Wee, dy miq mjekësorë, shohin për herë të parë një “fantazmë” me sytë e tyre, një takim që gjeneron tek ata ankthin për të gjetur një shpjegim shkencor për ekzistencën të shpirtrave dhe për të gjetur prova të një jete të përtejme. Obsesioni dhe ndjekja e pakujdesshme e dijes do t’i çojë ata në vrimën e lepurit dhe do t’u kushtojë miqësinë dhe të dashurit e tyre.

Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ghost Lab ฉีกกฎทดลองผี
Vlerësimi IMDb 5.2 722 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 34 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blast Beat (2021) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
V/H/S (2012) me Titra Shqip
Species 1995
Parallel 2021
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
Pearl Harbor 2001
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip