Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Ghost 1990

Ghost 1990

A love that will last forever.Jul. 12, 1990United States127 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Midis Sam dhe Molly është dashuria e madhe, por ai vritet në një pritë. Fantazma e tij qëndron afër gruas, por ai nuk mund të komunikojë me të. Kur Sam i ndjerë zbulon se ishte Carl, shoku i tij më i mirë, i cili dëshironte vdekjen e tij, ai ka probleme të mbrojë gruan nga manovrat e vrasësit të keq (ka disa para të pista të përfshira për t’u pastruar) dhe gjen bashkëpunimin e fallxhores, Oda.

Ghost 1990
Ghost 1990
Ghost 1990
Ghost 1990
Ghost 1990
Ghost 1990
Ghost 1990
Ghost 1990
Titulli origjinal Ghost
Vlerësimi IMDb 7.1 200,294 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 4,121 vota

Regjizori

Aktorët

Demi Moore isMolly Jensen
Molly Jensen
Whoopi Goldberg isOda Mae Brown
Oda Mae Brown
Tony Goldwyn isCarl Bruner
Carl Bruner
Vincent Schiavelli isSubway Ghost
Subway Ghost
Rick Aviles isWillie Lopez
Willie Lopez
Phil Leeds isEmergency Room Ghost
Emergency Room Ghost
Armelia McQueen isOda Mae's Sister
Oda Mae's Sister
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Skin (2019) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
The Barber 2002
Crisis 2021
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Monday (2021)
Savage 2019
Before the Fire (2020)
Sniper: Ultimate Kill 2017
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip