Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Get the Goat 2021

Get the Goat 2021

Mar. 18, 2021Brazil97 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bruceuilis është një polic i vendit, i cili, për të shpëtuar Celestina, një dhi e konsideruar trashëgimi e qytetit të tij të vogël, shkon në Sao Paulo. Këtu, ai takon Trindade, një oficer policie i cili vendos ta ndihmojë atë në terren edhe pse ai është më i mësuar me punë në zyrë. Me një personalitet të kundërt, të dy do të përfundojnë duke zgjidhur një krim, duke asgjësuar një kriminel dhe duke formuar një miqësi shumë të veçantë.

Get the Goat 2021
Titulli origjinal Cabras da Peste
Vlerësimi IMDb 6.3 1,325 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 121 vota

Regjizori

Vitor Brandt
Regjizori

Aktorët

Edmilson Filho isBruceuilis
Bruceuilis
Juliano Cazarré isCabo Caique
Cabo Caique
Falcão isZeca Brito
Zeca Brito
Rossicléa isDelegada Vitória Regina
Delegada Vitória Regina
Jéssica Tamochunas isRabo de Cavalo
Rabo de Cavalo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Back to School (2019) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Hit & Run (2012) me Titra Shqip
Lansky (2021) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
My Name Is Bruce 2007
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip