Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
George Washington 2000

George Washington 2000

Down this twisted road, please watch over my soul and lift me up so gently so as not to touch the ground.Oct. 01, 2000United States90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet të trishtuar bujqësor në jug të Shteteve të Bashkuara, një djalë 12-vjeçar, Buddy, vritet aksidentalisht nga moshatari i tij George gjatë një loje të pafajshme në një park zbavitës të braktisur.

George dhe miqtë e tij, të detyruar të përballen me situatën dramatike dhe të bëjnë një sërë zgjedhjesh të vështira, do të provojnë të jenë heronj të vërtetë bashkëkohorë amerikanë.

George Washington 2000
Titulli origjinal George Washington
Vlerësimi IMDb 7.3 7,911 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 78 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Riding With Sugar (2020)
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
Double Impact 1991
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
King Kong 2005
Ararat 2002
A Bittersweet Life 2005
Inland Empire 2006
Judas and the Black Messiah 2021
Brokeback Mountain 2005