Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 92 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Game of Death (2017) me Titra Shqip

Game of Death (2017) me Titra Shqip

Do të të marrë mendjenMar. 20, 2017France73 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vri ose do të vritesh është rregulli themelor i “lojës së vdekjes”, në të cilën shtatë miq thithen gjatë një dite me diell. Së shpejti, të shtatë e kuptojnë se nëse nuk vrasin dikë tjetër, kokat e tyre do të shpërthejnë. Të tmerruar, ata do të bëjnë gjithçka për të mbijetuar dhe për të fituar lojën e tyre duke kërkuar viktima në rrugët e qytetit të tyre.

Game of Death (2017) me Titra Shqip
Game of Death (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Game of Death
Vlerësimi IMDb 5.1 1,438 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 31 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Obsessed (2009) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Superhost (2021) me Titra Shqip
Transference (2020)
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
Armageddon (1998) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Species 1995
Shadow in the Cloud 2020
Stillwater (2018) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip