Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 129 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Gaia (2021) me Titra Shqip

Gaia (2021) me Titra Shqip

Ajo do të na transformojë.Jun. 18, 2021South Africa95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në thellësitë e një pylli antik, diçka është rritur. Është diçka më e vjetër se vetë njerëzimi dhe ndoshta edhe më e madhe. Kur një rojtar zbulon një burrë dhe djalin e tij që jetojnë si egërsira, ai ndesh në një sekret të destinuar për të ndryshuar botën.

Gaia (2021) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gaia

Regjizori

Jaco Bouwer
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
Pompei (2020) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Changeling (2008) me Titra Shqip
Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014) me Titra Shqip
Inside (2007) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Palmer (2021)
Annette (2021) me Titra Shqip