Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3femax20.com
  • Server 4ninjastream.to
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip

G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip

Kur gjithçka tjetër dështon, ata nuk e bëjnë.Aug. 04, 2009United States118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nga shkretëtira egjiptiane deri në thellësinë poshtë akullit polar, Ekipi elitar G.I. JOE përdor pajisjet më të fundit në brezin e ardhshëm spiun dhe ushtarak për të luftuar tregtarin e korruptuar të armëve Destro dhe kërcënimin në rritje të organizatës misterioze Cobra për t’i parandaluar ata që ta zhysin botën në kaos.

G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Titulli origjinal G.I. Joe: The Rise of Cobra
Vlerësimi IMDb 5.8 201,509 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 3,592 vota

Regjizori

Aktorët

Dennis Quaid isGeneral Hawk
General Hawk
Sienna Miller isAna Lewis / Baroness
Ana Lewis / Baroness
Joseph Gordon-Levitt isThe Doctor / Rex
The Doctor / Rex
Christopher Eccleston isMcCullen / Destro
McCullen / Destro
Lee Byung-hun isStorm Shadow
Storm Shadow
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thing (1982) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
SAS: Red Notice 2021
Wanted (2008)
Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Doing Hard Time (2004) me Titra Shqip
Battle Star Wars 2020 me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip