Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3femax20.com
  • Server 4ninjastream.to
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip

G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip

Mar. 27, 2013United States110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara (Jonathan Pryce) është në qendër të një komploti të kurdisur nga Kobrat. Në një përpjekje për të rivendosur rendin dhe për t’i dhënë një goditje armiqve historikë, kapitenit Duke Hauser (Channing Tatum) bashkohet me shokë të vjetër, ekspertë të armëve të teknologjisë së fundit dhe rekrutë të rinj, që i plotësojnë pritshmëritë dhe të aftë në trajtimin dhe menaxhimin e mjeteve që kanë në dispozicion kundër Firefly-it të lig dhe “shpërthyes” (Ray Stevenson).

G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Titulli origjinal G.I. Joe: Retaliation
Vlerësimi IMDb 5.8 174,932 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 4,566 vota

Regjizori

Jon M. Chu
Regjizori

Aktorët

Dwayne Johnson isMarvin Hinton / Roadblock
Marvin Hinton / Roadblock
Bruce Willis isJoe Colton
Joe Colton
Jonathan Pryce isU.S. President
U.S. President
Adrianne Palicki isJaye Burnett / Lady Jaye
Jaye Burnett / Lady Jaye
Ray Park isSnake Eyes
Snake Eyes
Élodie Yung isKim Arashikage / Jinx
Kim Arashikage / Jinx
Lee Byung-hun isTommy Arashikage / Storm Shadow
Tommy Arashikage / Storm Shadow
D.J. Cotrona isDashiell Faireborn / Flint
Dashiell Faireborn / Flint
Luke Bracey isRexford Lewis / Cobra Commander
Rexford Lewis / Cobra Commander
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Immortals 2011
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
American Sniper 2014
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Jurassic World (2015) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip