Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Funny People (2009) me Titra Shqip

Funny People (2009) me Titra Shqip

George Simmons ishte gati të vdiste, por më pas ndodhi një gjë qesharake.Jul. 30, 2009USA146 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

George Simmons është një komedian i suksesshëm stand-up: gratë e duan atë, burrat e respektojnë atë dhe kërkojnë miqësinë e tij. Jeta duket se rezervon vetëm triumfe për të, por lajmet e këqija ndryshojnë gjithçka: një sëmundje e rëndë e dënon atë me më pak se një vit jetë. Pas një shfaqjeje, George takon Ira Wright, një komediane aspiruese pa shumë përvojë, dhe lind një miqësi e sinqertë që i bën më të pjekurin nga të dy ti mësojnë tjetrit truket e zanatit. Ira do të jetë aq e gatshme të përballet me publikun dhe George do të ndiejë se ka bërë diçka të mirë në atë që i ka mbetur për të jetuar.

Funny People (2009) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Funny People
Vlerësimi IMDb 6.3 116,779 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 952 vota

Regjizori

Judd Apatow
Regjizori

Aktorët

Adam Sandler isGeorge Simmons
George Simmons
Seth Rogen isIra Wright
Ira Wright
Eric Bana isClarke
Clarke
Jonah Hill isLeo Koenig
Leo Koenig
Jason Schwartzman isMark Taylor Jackson
Mark Taylor Jackson
RZA isChuck
Chuck
Aubrey Plaza isDaisy Danby
Daisy Danby
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Miss (2020)
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Villain (2020)
Hannibal 2001
Sentinelle 2021
Poseidon 2006
The Swarm (2020) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Foxfire 1996