Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip

Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip

Çdo nënë ka nevojë për një pushim.Aug. 04, 2017United States81 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Katër gra, fëmijët e të cilave ndjekin të njëjtën klasë kopshti, bëhen bashkë për një darkë argëtuese midis nënash. Por kur mbrëmja merr një kthesë të papritur, miqtë e rinj së shpejti do të kuptojnë se kanë më shumë gjëra të përbashkëta sesa thjesht martesa dhe amësia. Së bashku, ato do të pretendojnë një pjesë të asaj jete që ishin mësuar më parë.

Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fun Mom Dinner
Vlerësimi IMDb 5.3 5,134 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 165 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Made in Chinatown (2021)
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Arlo the Alligator Boy (2021) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Extract (2009) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Miss (2020)