Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Frontier(s) 2007

Frontier(s) 2007

What are your boundaries...Jul. 01, 2007France108 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një bandë djemsh francezë e gjejnë veten në arrati nga policia. Gjatë arratisjes, grupi ndahet dhe katër prej tyre ikin drejt kufirit duke arritur të strehohen pranë kufirit me Belgjikën në një hotel gjysmë të braktisur. Hosteli drejtohet nga dy motra që kanë një marrëdhënie morbide me njëra-tjetrën dhe nga një ish-kolonel i moshuar, despotik dhe autoritar. Kliente e rregullt është një grua e re që vishet dhe flet sikur të ishte akoma një vajzë 11-vjeçare. Në fillim, situata provokon tek djemtë një reagim të guximshëm dhe agresiv ndaj atyre njerëzve të çuditshëm, por atmosfera që mbretëron në hotel fillon të përcjellë ndjenjën se do të ishte shumë më mirë të largoheshin shpejt.

Frontier(s) 2007
Frontier(s) 2007
Titulli origjinal Frontière(s)
Vlerësimi IMDb 6.2 25,535 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 487 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
The Last King of Scotland 2006
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Fighting Fish (2012) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip
Ant-Man and the Wasp 2018