Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 1000 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip

Atje ku kthehen të gjithë së bashku.May. 27, 2021United States104 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Friends, me dhjetë sezonet e tij, është një nga serialet më të dashur në historinë e televizionit. 17 vjet pas episodit të fundit, aktorët kryesorë mblidhen në apartamentin e personazhit të Monikës, i njëjti set që i transformoi në yje të vërtetë planetarë. Është një festim i vërtetë i përvojës në atë set, Stage 24 në studiot Warner në Burbank, dhe e miqësisë që lindi në ato borde. Rasti i lejon ata të reflektojnë në disa shkrime të vjetra, por edhe t’u përgjigjen pyetjeve të paraqitura nga shumë të ftuar specialë.

Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Friends: The Reunion
Vlerësimi IMDb 8.2 39,871 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 370 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) me Titra Shqip
Outsourced 2007 me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Austin Powers in Goldmember 2002
Yes Day 2021
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
My Super Ex-Girlfriend (2006) me Titra Shqip