Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
Fried Barry (2020) me Titra Shqip

Fried Barry (2020) me Titra Shqip

Mar. 06, 2020South Africa99 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barry është një bastard i droguar dhe i dhunshëm, i cili, pas një të dehur tjetër, e gjen veten në grahmat e një rrëmbimi nga të alienët. Një jashtëtokësor merr kontrollin e trupit të tij dhe e çon në një udhëtim të çmendur nëpër rrugët e Cape Town, mes drogës, seksit dhe dhunës.

Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fried Barry
Vlerësimi IMDb 5.7 1,866 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 35 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inside Out (2015) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
The Nun (2018) me Titra Shqip
Golden Arm (2021)
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip