Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip

Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip

Tre djem. Një pijetore. Shumë kohë në duart e tyre.Apr. 24, 2009United Kingdom83 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Ray, Toby dhe Pete janë tre të dëbuar që punojnë në një park zbavitës. Ray dhe Toby janë të dy paksa të çuditshëm: i pari është kapur nga trillimet shkencore dhe udhëtimet në hapësirë, i dyti do të donte të ishte shkrimtar. Vetëm Pete është më i zakonshëm, edhe pse shpesh është cinik. Një natë të tre përfundojnë së bashku në pijetore dhe aty takojnë Cassie (Anna Faris) e cila pretendon se vjen nga e ardhmja dhe se është kthyer në kohë për të rregulluar një të metë të hapësirë-kohës. Në fillim ata mendojnë se është një shaka, por pastaj gjërat do të bëhen shumë seriozisht.

Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Frequently Asked Questions About Time Travel
Vlerësimi IMDb 7.1 32,776 vota
Vlerësimi TMDb 7 389 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Platoon (1986) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
The Terminator 1984
Star Wars: The Last Jedi 2017
Man About Dog 2004
Van Wilder: Freshman Year 2009 me Titra Shqip
Charm City Kings 2020
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones 2002
Brokeback Mountain 2005