Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Franklyn (2008) me Titra Shqip

Franklyn (2008) me Titra Shqip

Realiteti është gjendje shpirtërore.Oct. 16, 2008United Kingdom98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

E vendosur midis botëve paralele të Londrës bashkëkohore dhe një metropoli futurist të dominuar nga rastësia e quajtur Qyteti i Mesit, katër histori dukshëm të largëta konvergojnë, të destinuara të përplasen, të lidhura nga trajektorja e një plumbi. Është Esser, një burrë i dëshpëruar që kërkon djalin e tij në rrugët e ashpra të të pastrehëve në Londër. Pastaj Milo, një 30-vjeçar me zemër të thyer në kërkim të pastërtisë së dashurisë së tij të parë. Emilia, një studente e bukur arti me prirje vetëvrasëse. Dhe së fundmi Preest, një vigjilent i maskuar në gjurmët e armikut të tij në metropolin fanta-shkencor të sunduar nga fanatizmi fetar.

Franklyn (2008) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Franklyn
Vlerësimi IMDb 6.1 17,019 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 251 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rise of the Mummy (2021) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Star Trek: Nemesis (2002) me Titra Shqip
Undine 2020
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Ride or Die (2021) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Natasha 2007