Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Fracture 2007

Fracture 2007

I shot my wife... prove it.Apr. 19, 2007United States113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Thomas, një burrë i pasur i martuar me Jennifer e re dhe simpatike, gjen gruan e tij përtokë në një pellg gjaku. Ai menjëherë rrëfen se ai qëlloi gruan pasi zbuloi se ajo po e tradhtonte, por avokati ambicioz i qarkut i ngarkuar me gjyqin ka një çështje shumë më të komplikuar në duart e tij.

Fracture 2007
Fracture 2007
Fracture 2007
Fracture 2007
Titulli origjinal Fracture
Vlerësimi IMDb 7.2 190,904 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,800 vota

Regjizori

Aktorët

Anthony Hopkins isTheodore Crawford
Theodore Crawford
Ryan Gosling isWilliam Beachum
William Beachum
David Strathairn isJoe Lobruto
Joe Lobruto
Rosamund Pike isNikki Gardner
Nikki Gardner
Embeth Davidtz isJennifer Crawford
Jennifer Crawford
Billy Burke isRobert Nunally
Robert Nunally
Cliff Curtis isDetective Flores
Detective Flores
Fiona Shaw isJudge Robinson
Judge Robinson
Josh Stamberg isNorman Foster
Norman Foster
Xander Berkeley isJudge Moran
Judge Moran
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kristen (2015) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
South of Heaven (2021) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
Vertigo 1958 me Titra Shqip
122 2019
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip