Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Forever Rich (2021) me Titra Shqip

Forever Rich (2021) me Titra Shqip

Oct. 01, 2021Unknown89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e Richie dhe udhëtimi i tij për t’u bërë artisti më i madh rap në Holandë. Një mbrëmje ai është viktimë e një grabitjeje të dhunshme dhe humbet objektin e tij më të çmuar: një orë të vlefshme. Imazhet e kësaj vjedhjeje poshtëruese bëhen virale, duke prishur reputacionin që Richie kishte ndërtuar me aq dhimbje. A do të jetë ai në gjendje të rivendosë imazhin e tij apo e gjithë kjo do të shënojë fundin e karrierës së tij?

Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Forever Rich
Vlerësimi IMDb 6.1 30 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Name Is Bruce 2007
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) me Titra Shqip
The Resistance Banker (2018) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Ocean’s Twelve (2004) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Inferno 1999
12 Angry Men (1957) me Titra Shqip