Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Forensic (2020)

Forensic (2020)

The Science of a CrimeFeb. 28, 2020India134 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një analist mjeko-ligjor dhe një oficer hetimi janë në kërkim për të ndjekur një vrasës serioz të tmerrshëm dhe për të goditur një nga rastet më të famshme të të ftohtit në historinë e departamenteve të tyre.

Forensic (2020)
Titulli origjinal ഫോറന്‍സിക്
Vlerësimi IMDb 6.8 3,700 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 27 vota

Regjizori

Akhil Paul
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Stillwater (2018) me Titra Shqip
Honest Thief 2020
Playing God (2021) me Titra Shqip
Ocean’s Eleven (2001) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip