Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
For the Sake of Vicious (2021)

For the Sake of Vicious (2021)

Nothing good this way comes.Apr. 16, 2021Canada80 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një infermiere e pafajshme, një maniak i torturuar nga një e kaluar për të cilën ai kërkon drejtësi dhe një peng më shumë se i dyshimtë përballen me një valë sulmuesish të dhunshëm ndërsa po shkonin drejt vendit të tyre të strehimit natën e Halloween.

For the Sake of Vicious (2021)
For the Sake of Vicious (2021)
For the Sake of Vicious (2021)
For the Sake of Vicious (2021)
Titulli origjinal For the Sake of Vicious
Vlerësimi IMDb 5.3 408 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 11 vota

Regjizori

Aktorët

T.J. Kennedy isPapa / Alpha / Delta
Papa / Alpha / Delta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Transformers: Revenge of the Fallen 2009
Demonic (2021) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Game of Death (1978) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
Dark Phoenix 2019 me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip