Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
For a Few Extra Dollars 1966

For a Few Extra Dollars 1966

Oct. 07, 1966Italy105 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një major jugor nuk i ul armët dhe bën shumë përpjekje për të sulmuar dhe grabitur Fort Yuma. Giuliano Gemma, alias Montgomery Wood, i cili u hoq sikur ishte një Amerikan, e ndalon atë.

For a Few Extra Dollars 1966
Titulli origjinal Per pochi dollari ancora 1966 me titra shqip
Vlerësimi IMDb 6.1 334 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 11 vota

Regjizori

Aktorët

Giuliano Gemma isGary Diamond
Gary Diamond
Sophie Daumier isConnie Breastfull
Connie Breastfull
Jacques Sernas isMaj. Sanders
Maj. Sanders
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Sniper 2014
The Man with the Iron Heart 2017
A Pistol for Ringo 1965
Sniper: Special Ops 2016
Braveheart 1995
The Good, the Bad and the Ugly 1966 me Titra Shqip
400 Bullets 2021
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Red Cliff Part II (2009) me Titra Shqip
A Fistful of Dollars 1964
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020