Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip

For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip

Njeriu pa emër është kthyer ... njeriu me të zeza po pret ... një arsenal që ecën - ai zhvesh, godet dhe vret!May. 10, 1965Italy132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një gjahtar shpërbimesh, pardesy mbi shpatullat e tij dhe një puro e përjetshme në gojën e tij, shoqërohet me një koleg shumë më të dalluar, por po aq të pamëshirshëm për të ndjekur indianin. Ai është një i jashtëligjshëm i egër i cili, i shpëtuar me ndihmën e miqve të tij, organizon një grabitje në bankën El Paso. Por nuk do të shkojë shumë larg.

For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
For a Few Dollars More (1965) me Titra Shqip
Titulli origjinal Per qualche dollaro in più
Vlerësimi IMDb 8.2 238,112 vota
Vlerësimi TMDb 8 2,724 vota

Regjizori

Sergio Leone
Regjizori

Aktorët

Lee Van Cleef isCol. Douglas Mortimer
Col. Douglas Mortimer
Mara Krupp isMary - Hotel Manager's Beautiful Wife
Mary - Hotel Manager's Beautiful Wife
Klaus Kinski isJuan Wild - The Hunchback
Juan Wild - The Hunchback
Joseph Egger isOld Prophet
Old Prophet
Panos Papadopulos isSancho Perez
Sancho Perez
Benito Stefanelli isLuke 'Hughie'
Luke 'Hughie'
Roberto Camardiel isTucumcari Station Clerk
Tucumcari Station Clerk
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Shane (1953) me Titra Shqip
Nomadland 2020
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
A Fistful of Dollars 1964
A Pistol for Ringo 1965
No Man’s Land 2021
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
The Searchers 1956
A Sky Full of Stars for a Roof 1968
For a Few Extra Dollars 1966