Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Flashback (2021) me Titra Shqip

Flashback (2021) me Titra Shqip

Në sa hap e mbyll sytë jeta juaj mund të kthehet përmbysJun. 03, 2021Canada97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një takimi të rastësishëm me një burrë që ishte pjesë e rinisë së tij, Fredi fjalë për fjalë dhe në mënyrë metaforike shkon përsëri në të kaluarën e tij. Kështu ai ngadalë fillon të kuptojë se çfarë fshihej pas zhdukjes së një vajze, si dhe pas një ilaçi të quajtur Mërkuri dhe një krijesë të tmerrshme që e ndiqte atë deri në moshë të rritur.

Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Flashback
Vlerësimi IMDb 5.5 2,679 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 90 vota

Regjizori

Aktorët

Dylan O'Brien isFred Fitzell
Fred Fitzell
Maika Monroe isCindy Williams
Cindy Williams
Emory Cohen isSebastian
Sebastian
Josh Cruddas isTwenty Something
Twenty Something
Aaron Poole isPierced Man
Pierced Man
Liisa Repo-Martell isMrs. Fitzell
Mrs. Fitzell
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
Caveat (2020) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Tenet (2020)
Bridge of Dragons 1999 me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Monamour (2006) me Titra Shqip
What Lies Below 2020